İKI FARKLı KANSER TüRüYLE MüCADELE EDEN NAGIHAN KARADERE'DEN SEVINDIREN HABER

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs tatilinde bikinili cesur pozlarını paylaşan Nagihan Karadere, geçtiğimiz ocak ayında kansere yakalandığını duyurmuştu. Nagihan Karadere’den aylar sonra sevindiren haber geldi.

Survivor yarışmasıyla ismini milyonlarca kitleye duyuran Nagihan Karadere, geçtiğimiz aylarda rahim ve göğüs kanserine yakalandığını duyurmuştu.

Gözyaşları içinde açıklama yapan Nagihan Karadere şu ifadeleri kullanmıştı, “Survivor'dan dönünce bağışıklık sistemim çöktü.

15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. Ben üzüntüden ve düşürdüğüm böbrek taşından olduğunu düşünürken kanseri öğrendim.

Rahim ve göğüs kanserinin de başındayım. Yurt dışında getirilen geliştirilmiş ilaçlar kullanıyorum. Sporcu olduğum için vücudumdaki en ufak sorunun ne olduğunu görüp anlayabiliyorum.

Kendimdeki sıkıntıları fark edince hemen doktoruma gittim. Survivor'da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın konuşulduğu gibi Survivor'la hiçbir alakası yok"

Şimdi ise Nagihan Karadere’den sevindiren bir haber geldi. Sosyal medya sayfasından bir açıklama yapan Nagihan Karadere son sonucunun temiz olduğunu şu sözlerle duyurdu, “Sevgili arkadaşlar herkese selamlar.

Şimdi doktorumun yanındayım. Raporum tertemiz çıktı. Çok mutluyum gerçekten aylardır stres içerisindeydim, doktoruma çok teşekkür ederim.

Bana dualarını esirgemeyen tüm sevenlerime çok teşekkür ederim. Altı ay sonra tekrar kontrolüm olacak”

2023-06-09T13:34:32Z dg43tfdfdgfd